Wyślij wiadomość
Obszar 3, blok B, huafeng huayuan park innowacji w dziedzinie nauki i technologii, dzielnica bao'an, shenzhen, guangdong, chiny
Dom

Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Certyfikaty
Hwalon to dobry partner biznesowy, profesjonalny i skuteczny.

—— Mark Owens

Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy, zawsze wyjaśniam mi szczegóły z pełną cierpliwością i oferuję mi doskonałe rozwiązania, dziękuję.

—— Divya Jain

Hwalon jest dobrze prosperującym przedsiębiorstwem produkcyjnym, towary mają doskonałą jakość i atrakcyjne ceny. Miło spróbuj z nimi współpracować.

—— 김태국

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd.
Ball roller mill
Meeting-room
Workshop
Sorting
Withstand high-voltage testing
Soldering
Insert Chip
Printing electrode
Shaping-through pressure
Drying
Sintering

Ball roller mill

Meeting-room

Workshop

Sorting

Withstand high-voltage testing

Soldering

Insert Chip

Printing electrode

Shaping-through pressure

Drying

Sintering

 • Linia produkcyjna
  Firma Hwalon electronic limited została założona w 2009 r., Która jest przedsiębiorstwem zajmującym się badaniami, rozwojem i produkcją profesjonalnych podzespołów elektronicznych. Większość krajowych przedsiębiorstw high-tech, sprzęt produkcyjny, sprzęt testujący sprowadzany jest z zagranicy. Firma ma wiele produktów zaawansowanych technologicznie, iloczyn wskaźników technicznych osiągnął wiodący krajowy poziom, firmy zostały ocenione pod względem jakości i wiarygodności jednostek podwójnej ochrony. Firmy technologiczne i rynek jako przewodnik, po latach starań, poprzez certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000, a produkty za pośrednictwem międzynarodowego organu "SGS" badania środowiskowe nieszkodliwe, szereg produktów poprzez krajową certyfikację produktów CQC, certyfikat UL EU TUV orzecznictwo.

  Powierzchnia zakładu to 10 000 metrów kwadratowych, podstawa budynku z nowoczesnymi pracami badawczo-rozwojowymi, najwyższej klasy liniami produkcyjnymi, zakładami montażowymi, centrami testowymi, centrami usług, centrami kongresowymi, laboratoriami, salami szkoleniowymi. rozwój krajowego pierwszorzędnego elementu pomiarowego PTC, baza produkcyjna, moce produkcyjne sięgną stu milionów.

 • OEM / ODM
  Shenzhen Hwalon Electronic Limited jest OEM dla Murata.

 • R & D
  Shenzhen Hwalon Electronic Limited specjalizuje się w badaniach i rozwoju oraz produkcji termistora PTC / NTC dla klientów z całego świata.

  Zatem R & D jest koniecznością dla fabryki.

  W tym miejscu gromadzi się wielu doskonałych, zręcznych pracowników badawczych o bogatym doświadczeniu, którzy koncentrują się na badaniach i opracowywaniu coraz to nowych produktów spełniających różne wymagania klientów.

  Bez względu na to, jakie są wymagania lub jak nie ma standardu, personel badawczy dołoży wszelkich starań, aby dowiedzieć się, co możemy zrobić, aby sprostać wymaganiom klientów.

  Co więcej, jeśli jakieś techniczne pytanie lub kłopot się wydarzyło po stronie klienta, oni również poradzą sobie i zadają sobie z całego serca.

  Ponadto najważniejszą rzeczą jest to, że personel badawczy będzie ściśle kontrolować koszty produkcji podczas badania i opracowywania nowych produktów, aby cena jednostkowa nie była tak wysoka w porównaniu z innymi konkurentami.

  W tym przypadku nasz produkt, który zaoferowaliśmy klientowi, jest w wysokiej jakości i korzystnej cenie, która cieszy się wysoką renomą wśród klientów w kraju i za granicą.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Skyfu

Tel: 86-13713710768

Faks: 86-755-61640998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)